Siteye Giriş-Kayıt

Hesabınız ile giriş yapın veya kayıt olarak şifre edinin.Kelimeler

Ara.24 Pirokinesis
Ağu.02 Cadı Tahta
Ağu.02 Zombi
Ağu.02 Zener Kartları
Ağu.02 Yoga ( Yoga )

Ayın Evreleri

İstatistikler

Üye Sayımız : 15987
Makale sayısı : 269
Web Bağlantıları : 51
İçerik Tıklama : 2388227
Designed by:
Öngörü, Rüya ve Durugörülerin Tümü
Münevver Karabulut’un katil zanlısı Cem G.’nin savcılıkta verdiği ifade. 10.10.2009

“KENDİMİ KAYBEDİP ONA SALDIRDIM”
“Münevver’in cep telefonuna el attım. Bir erkek, ‘Sevgilim’ şeklinde mesaj çekmişti. Mesajları okuyunca Münevver’e ne kadar bağlandığımı anladım, çılgına döndüm. Münevver’in bir erkekle ilişkisi olduğunu, bu ilişkisini benden gizlediğini ve ilişkisinde belli bir aşamaya geldiğini düşündüm. Onunla buluştuğunu tahmin ettim. Mesajı sordum, o da beni sevdiğini, bu kişiyle görüşmediğini söyledi. İkna olmadım. içtiğim votka da üç dubleyi bulmuştu. Daha önce hiç bu psikoloji altına girmemiştim. O an kendimi kaybedip ona şiddet uyguladım, ona vurdum, ona saldırdım” dedi.

“OLAYLAR MUTFAKTA GERÇEKLEŞTİ”

Cem G., “Bütün olay mutfakta gerçekleşti. Öfkeyle önce meyve bıçağını bir kez karnına vurdum. Evde kimse yoktu. Ben bir kere vurduğumu hatırlıyorum. Kendimi toparladığımda cansız bedenini yerde gördüm. Onu cansız olarak yere düşürecek kadar nasıl zarar verdiğimi tam olarak hatırlamıyorum” diye ifade verdi. Katil zanlısının “Onu o halde görünce panik oldum. Bavula koyayım dedim, bavula sığdıramayınca başını kesmek için nalbura gidip testere aldım. Bahçe kapısından içeri girince yine cinnet getirdim. Bu defa testereyle başını kestim. Başını kesince valize sığdı. Korsan taksi çağırdım. O an olayın vahametini ve Münevver’in öldüğünü anlayınca cesetten nasıl kurtulacağımın hesabını yapmaya başladım. Her nasılsa taksiciye dedemlerin adresini verdim. Taksiden inince bir çöp konteynerine bıraktım. Etrafı kontrol ettiğimde kimseyi görmedim” şeklindeki ifadesi dikkat çekti.

“BABAMA, ÖNCE YARALADIM DEDİM”
Psikologların “Kişi cinnet getirdikten sonra planlı ve organize hareket edemez. Suçun akabinde bu planlamayı yapamaz” şeklindeki görüşlerin ardından Cem G., “Cesedi götürmeden önce kan vardı, tişört, bez gibi şeylerle silmiştim. Temizlediğim giysileri de kendi dolabıma gizledim. Etrafı tam olarak temizlemedim. Kaba temizlik yaptım. Babam eve geldiğinde dışarı çıktık, onu şoke etmemek için Münevver’i yaraladığımı söyledim. Sonra onu öldürdüğümü ve çok pişman olduğumu söyledim. Sonra babam kafeye birini yolladı. Onu tanımıyorum ve tipini hatırlamıyorum. Onunla geldiği arabaya bindik. Arka koltuğa kaçak gibi uzanmıştım. Gizlenmem ve üstümü örtmem için bana bir battaniye verdi, 6-7 saatlik bir yolculuktan sonra beni bir eve yerleştirdi. Bu evde 6 ay kaldım. 15 günde bir yemek bırakıp gidiyordu. Babam beni bıraktığında cüzdanımda 200 TL para vardı. Saklandığım süre içinde paraya ihtiyacım yoktu, 15 günde bir ihtiyaçlarım geliyordu. Benimle ilgilenen babamın bir adamıydı, o kişi beni getirip nasıl sakladıysa, sonra getirip teslim etti. Daha sonra plakası verilen avukatın aracına bindim ve onunla tanıştım.”

“HUKUKÇU OLMAK İSTİYORDUM”
Ayrıca genç kızın vücudundaki ters V şeklindeki yara ve çiziklerin nasıl meydana geldiğini hatırlamadığını belirterek, “Bunlar varsa elbette ben yapmışımdır. Ancak bunların bir törene, ayine ya da şeytana kurban verme şeklindeki sapık tarikat ya da gruplarla ilgisi yoktur. Sadizm ya da işkencesever iddialarını kabul etmiyorum. Üniversite eğitimimde uluslararası hukuk okumayı düşünüyordum” dedi.

“CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEDİK”
“Olay günü buluştuktan sonra benim evime gitmeye karar verdik. Teklif ettim, kabul etti. Bana güveniyordu. Biraz sevişmeyi düşünüyorduk. Kendisiyle cinsel ilişkiyi hiç düşünmedim. Ancak yalnız kaldığımızda seviştiğimiz oluyordu. Sevişmenin ötesine de geçmedik. 15.00 sıralarında eve gittik, ön kapıya kadar boşuna yorulmasın diye ben içeri girip, ona bahçe kapısını açtım. İki duble votka içtim. Münevver bir şey içmedi. 10 dakika, kıyafetlerle biraz öpüştük, hafif birbirimizi okşadık, duygusal olarak sevgimizi paylaştık. Bu çerçeveyi aşmadık.”

Cemin evin de cinayet anı

0Gözden geçirme: 0

cem G. cinayet anı

0Gözden geçirme: 0

Villada cinayet anı

0Gözden geçirme: 0

Olay anında merdivenden kaçan Münü ve Cem'in annesi

0Gözden geçirme: 0

Cem G. neden, kimlerle ve nasıl cinayeti işledi

10Gözden geçirme: 0

Münevver Cinayetinde Babasi da vardi

0Gözden geçirme: 0

Cem G. katil değil

0Gözden geçirme: 0

Cemle aynı siteden cinayet ortakları

10Gözden geçirme: 0

Cem G ve öldürme nedeni zevk

0Gözden geçirme: 0

Cinayet anından 1-2 dakika öncesi

0Gözden geçirme: 0

Cem G ve cinayet ortakları, zehirlenme mi?

0Gözden geçirme: 0

Cinayet Cem G. üzerine mi atıldı

0Gözden geçirme: 0

Cem G ve cinayet ortağı

0Gözden geçirme: 0

Cem G ve cinayet anı hakkında

0Gözden geçirme: 0

Cem G ve kıskançlık cinayeti

0Gözden geçirme: 0

Cem G ve cinayet anının kaydı

0Gözden geçirme: 0

Cem G ve cinayet ortağı 3 kişi

0Gözden geçirme: 0

Cem G ve cinayet işlenmesi anındaki duru

0Gözden geçirme: 0

Cem G ve cinayet esnasında neler oldu

0Gözden geçirme: 0
RSS Feeds